Technisch Onderwijs Assistent Natuurkunde (tijdelijk) 0,8 fte

Technisch Onderwijs Assistent Natuurkunde


Vanwege vervanging van een zwangerschapsverlof hebben we voor bijna 6 maanden een leuke vacature voor een TOA Natuurkunde. Werkzaamheden zullen bij het vak natuurkunde plaatsvinden, maar incidenteel is inspringen bij een ander vak (biologie, scheikunde, NLT) aan de orde. Het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum is een kleinschalige, bruisende school waar de bètavakken (en daarmee ook de praktische component daarvan) een belangrijke plek innemen. We hebben de beschikking over prachtige faciliteiten waaronder een bèta-lab en diverse goed uitgeruste practicumlokalen. Ons TOA-team is klein en ervaren en samen met de bèta-docenten én de leerlingen vormen we een leuke enthousiaste club.


Functie-inhoud

- voorbereiden en demonstreren van proeven en assisteren bij practica 

- verrichten van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden mbt het vakgebied 

- ondersteuning bij ontwikkeling van nieuw practica


Functie-eisen

Van de medewerker wordt verwacht dat hij/zij: 

- goed met leerlingen kan omgaan 

- uitstekend in een team kan werken

- zijn/haar werk goed kan organiseren en plannen

- kennis van natuurkunde heeft

- werkt als zelfstandig TOA


Wat bieden we

- hoge mate van zelfstandigheid en flexibiliteit

- gezellige en professionele werkomgeving

- ruime inwerktijd samen met de huidige TOA

- beloning in salarisschaal 7 van de CAO VO


De vacature is van maandag 13 februari 2023 tot vrijdag 21 juli 2023

Mocht je belangstelling hebben dan graag je motivatie en cv voor 22 december naar Angélique van der Lee, vanderlee@ggh.nu.

We kijken uit naar je sollicitatie!