Administratief medewerker 0,8 fte

Per 1 maart 2023 komt er een vacature vrij op de administratie van het GGH voor 0,6 – 0,8 fte. Het is een leuke gevarieerde baan waarin geen dag hetzelfde is. Ons kleine team verzorgt alle bedrijfsvoeringprocessen voor de school, zoals HR, Marketing en Communicatie, Facilitaire zaken, Receptie, Financiën en Inkoop, ICT-zaken en de leerling administratie. Iedereen heeft zijn eigen verantwoordelijkheid maar we werken samen waar het kan. We werken samen aan het organiseren van evenementen of activiteiten en doen samen projecten. De sfeer in ons team is leuk en warm. De vacature die op dit moment open staat betreft het aandachtsgebied Leerling- en Financiële Administratie met een vleugje marketing en communicatie ondersteuning. Je zult werken in Magister, Teams, Sharepoint en in ons financiële programma.

Jouw taken als administratief medewerker

 • verwerken van leerling-gegevens, cijferlijsten en mutaties in het schooladministratieprogramma (Magister) en het beheren van deze dossiers;
 • verzorgen van marketing en communicatie correspondentie, o.a. in de tool Hello Dialog;
 • organiseren van evenementen en activiteiten m.b.t. voorlichting, school-excursies en teamuitjes;
 • administratieve taken zoals archief beheren en invoeren/controleren van facturen en declaraties;
 • coördinator van het boekenfonds, contactpersoon tussen school en leverancier;
 • archivering en postverwerking, hoewel we nog weinig fysieke post krijgen.

Wij zoeken een enthousiast, flexibele collega, die

 • proactief, energiek, accuraat en servicegericht is;
 • in staat is zelfstandig prioriteiten te stellen in het werk;
 • een sterke teamspeler die samen met collega’s de werkzaamheden oppakt;
 • affiniteit met onderwijs heeft en zo mogelijk relevante werkervaring;
 • meedenkt en initiatieven neemt tot verbetering van administratieve processen van de school;
 • werkervaring bij voorkeur op MBO/HBO denk- en werkniveau;
 • goede communicatieve vaardigheden, zowel schriftelijk als mondeling.


We bieden een marktconforme beloning met 12 weken vakantie per jaar en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. We kijken uit naar je reactie! Deze kun je sturen aan Angelique van der Lee, vanderlee@ggh.nu.


Bij vragen over deze functie kun je contact opnemen met Fiona van ’t Hullenaar, conrector bedrijfsvoering via telefoonnummer (035) 624 11 81.