Vacature Functioneel beheerder (0,8-1 fte)

Het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum (GGH) is een zelfstandig gymnasium met 850 leerlingen en 100 personeelsleden. We bieden een inspirerende leeromgeving met als uitgangspunt een brede klassieke vorming. Van de Inspectie van het Onderwijs ontving het GGH in januari 2022 het predicaat Excellente School.

We zijn een modern gymnasium dat handelt en denkt vanuit een mondiaal perspectief. De uitdagingen van de toekomst vragen bij uitstek om gymnasiale vaardigheden: probleemoplossend, empathisch en creatief denken evenals de capaciteit zich genuanceerd te kunnen uitdrukken.

Ons overzichtelijke en hechte bedrijfsvoeringsteam verzorgt alle bedrijfsvoeringsprocessen voor de school, zoals HR, Marketing en Communicatie, Facilitaire zaken, Receptie, Financien en inkoop, ICT-zaken en de Leerlingadministratie. Iedereen heeft zijn eigen verantwoordelijkheid maar we werken samen waar het kan. We helpen elkaar en er is ruimte voor sociale activiteiten rondom het werk. De sfeer in ons team is leuk en warm. Wij zoeken zsm een systeem- en functioneel beheerder om ons team te versterken.

Het is een leuke gevarieerde baan waarin geen dag hetzelfde is. De baan combineert werkzaamheden die lopen van strategische taken zoals ICT-strategie opzetten en onderhouden, tot Operationele taken als applicatie-beheer, user-support, netwerkbeheer, uitgeven van devices zoals laptops en telefoons, beheer van de digi-borden, cybersecurity en zaken rondom AVG. User support aan de leerlingen wordt niet verwacht.


Kortom, je bent het (digitale) hart van de school op ICT vlak. 


Jouw taken als systeembeheerder/functioneel beheerder:

 • ICT-strategie opstellen samen met de Conrector Bedrijfsvoering en uitvoering hiervan.
 • Beheer, onderhoud en monitoring van de IT-infrastructuur, inclusief computersystemen en netwerken binnen de school.
 • Functioneel beheer van verschillende applicaties zoals MS Office, Magister, en andere (kleine) onderwijs-applicaties.
 • Verantwoordelijk voor Cybersecurity.
 • User support – dagelijkse ondersteuning bij applicatie-hiccups of user-hiccups.
 • Webmaster voor de website van school.
 • Uitleveren en onderhouden van devices zoals Laptops, telefoons, printers.


Wij zoeken een enthousiaste, flexibele collega:

 • Opleiding in IT, computerwetenschappen of vergelijkbare relevante ervaring.
 • Diepgaande kennis van besturingssystemen, netwerken, hardware en software.
 • Kennis op applicatiebeheerderniveau (of bereidheid dat op korte termijn te leren) van MS Office 365 incl Teams, Sharepoint, Onedrive, Magister.
 • Ervaring in Websitebeheer. Website-ontwikkeling is een pré.
 • Goede communicatieve vaardigheden heeft, zowel schriftelijk als mondeling
 • Affiniteit met het (voortgezet onderwijs).
 • Kennis van appliaties om dat uit te voeren zoals Azure/InTune/Keepitsafe


Je bent iemand die: 

 • Meedenkt en initiatieven neemt tot verbetering van onze werkprocessen.
 • Proactief, energiek, accuraat en servicegericht is.
 • Verantwoordelijk is en in staat om zelfstandig prioriteiten te stellen in het werk.
 • Sterke teamspeler is die samen met collega’s de werkzaamheden oppakt.


Arbeidsvoorwaarden

We bieden een marktconforme beloning met 12 weken vakantie per jaar en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. We kijken uit naar je reactie!


Sollicitatieprocedure

Ben jij de enthousiaste en gemotiveerde collega die wij zoeken? 
Stuur dan z.s.m. je motivatiebrief en cv naar: 


Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
t.a.v. Mevrouw A. van der Lee: vanderlee@ggh.nu

Vaartweg 54, 1217 SV Hilversum