Vacature Eerstegraads Docent Natuurkunde

Het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum (GGH) is een zelfstandig gymnasium met 900 leerlingen en 105 personeelsleden. We bieden een inspirerende leeromgeving met als uitgangspunt een brede klassieke vorming. Van de Inspectie van het Onderwijs ontving het GGH in januari 2022 het predicaat Excellente School.

We zijn een modern gymnasium dat handelt en denkt vanuit een mondiaal perspectief. De uitdagingen van de toekomst vragen bij uitstek om gymnasiale vaardigheden: probleemoplossend, empathisch en creatief

denken evenals de capaciteit zich genuanceerd te kunnen uitdrukken.


We bieden een sociaal veilige omgeving met een ambitieuze leercultuur, en veel aandacht voor de bètavakken. De ontwikkeling van de leerling - op zowel intellectueel als persoonlijk vlak - is wat de school drijft. We begeleiden haar of hem vanuit de notie van dienstbaar leiderschap.

Wij vragen:

  • Lesbevoegdheid Natuurkunde 1ste graads;
  • Relevante opleiding en werkervaring;
  • En vooral: betrokkenheid en enthousiasme.

 
Wij bieden:

  • Een gedreven en collegiale vaksectie - we doen het samen & staan open voor nieuwe ideeën;
  • De kans om bij te dragen aan verdere innovatie van onze didactiek en ons bèta-onderwijs;
  • De kans om met collega’s én leerlingen diepgaand op je vak in te gaan.


Inschaling vindt in overleg plaats.


U kunt uw sollicitatiebrief of e-mail met CV voor 18 mei a.s. sturen naar:

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
t.a.v. Mevrouw A. van der Lee: vanderlee@ggh.nu

Vaartweg 54, 1217 SV Hilversum