(035) 624 11 81

boeken ophalen schooljaar 2020-2021

13 augustus 2020 - 17 augustus 2020


Uitleverschema boeken schooljaar 2020-2021 13, 14, 17 augustus 2020
 
van        tot          studie                               naam    
 
Donderdag 13 augustus
                               G1
9.00   -  9.30                       Ancker                 -              Curvers 
9.30   - 10.00                      Daniëls                -              Hertog
10.00 - 10.30                      Hettinga              -              Legemaat
10.30 - 11.00                      Lenglet                -              Rookmaaker
11.00 - 11.30                      Ruijter                 -              Verra
11.30 - 12.00                      Verschuur           -              Zwagerman
                               G2
12.00 – 12.30                     Abbing                -              Bruinsma
12.30 – 13.00                     Buijserd               -              Heijden van der
13.00 – 13.30                     Hessing                -              Koops
13.30 – 14.00                     Koppen                -              Niekerk van
14.00 – 14.30                     Nieman                -              Rongen
14.30 – 15.00                     Rosenland          -              Siewertsz van Reesema
15.00 – 15.30                     Smid                     -              Voss
15.30 – 16.00                     Vuijst                    -              Zuurhout
                               G3      
15:30 - 16:00                      Akker                    -              Beerthuizen
16.00 – 16.30                     Beeuwkes          -              Burgers
16.30 – 17.00                     Camfferman      -              Estourgie
 
Vrijdag 14 augustus
                               G3 vervolg
9.00   -  9.30                       Fijns                      -              Hooft van t         
9.30   - 10.00                      Hordijk                 -              Korkis
10.00 - 10.30                      Koster                  -              Linden van de
10.30 - 11.00                      Looman               -              Pluijm van der
11.00 - 11.30                      Poel van der      -              Scheerder
11.30 - 12.00                      Schimmel            -              Uardiji el
12.00 – 12.30                     Vaandrager        -              Wind
                             G4
12.30 – 13.00                     Aarts                     -              Bruijn de
13.00 – 13.30                     Bruining               -              Galen Ratera van
13.30 – 14.00                     Gambon              -              Hof
14.00 – 14.30                     Hout van den    -              Kortlang
14.30 – 15.00                     Kruijsbergen      -              Muller
15.00 – 15.30                     Netze                   -              Schmitz
15.30 – 16.00                     Schouten            -              Tuinzing
16.00 – 16.30                     Vaandrager        -              Wind van der
16.30 – 17.00                     Wit                        -              Zuidgeest
                               G5      
16:30 - 17:00                       Aarle                     -              Blokland Gallindo
 
Maandag 17 augustus
                               G5 vervolg
9.00   -  9.30                       Boer                      -              Dinther van
9.30   - 10.00                      Essenberg van   -              Hemels
10.00 - 10.30                      Herrman             -              Kools
10.30 - 11.00                      Kost                       -              Mil van
11.00 - 11.30                      Mommers          -              Rietema
11.30 - 12.00                      Rijcken-Voigt     -              Smit
12.00 – 12.30                     Sonneveldt        -              Voerman
12.30 – 13.00                     Voeten                -              Zijm
                               G6        
12:30 - 13:00                      Abdalla                -              Bekkum van
13.00 – 13.30                     Berkeveld           -              Damo
13.30 – 14.00                     Dekker                 -              Harseler van
14.00 – 14.30                     Hartman              -              Killestein
14.30 – 15.00                     Kloosterhuis      -              Molhuijsen
15.00 – 15.30                     Moojen               -              Roefs
15.30 – 16.00                     Rooij de               -              Stroeven
16.00 – 16.30                     Timmer                -              Xu